| ulysses a întrebat:

Salut tuturor, am auzit undeva faptul ca festivitatea de inceput de scoala are loc sambata iar luni vor incepe cursurile...E ceva adevarat?

5 răspunsuri:
| Changes a răspuns:

Cred că depinde de şcoală.De exemplu la mine la liceu s-a auzit că directoarea vrea ca festivitatea să fie sâmbătă.Ar trebui să te interesezi la şcoală, să vezi dacă nu cumva s-a pus un afiş sau ceva.

| TDman a răspuns:

Sper ca nu... sambata asta am un program bine definit, si nu am chef sa merg la scoala, daca nu o incepem.

Plus ca daca nu auzi de la un oficial, fi sigur(ă) ca nu este adevarat.

| ionutz20cm a răspuns:

Buna,nu este nimic adevarat scoala incepe pe 17 septembrie...dar din cate am citit eu s-au facut schimbari care m-au derutat.

| ulysses explică (pentru ionutz20cm):

Totul e o tampenie...eu chiar nu mai inteleg nimic, astia isi bat joc de noi cum vor ei...