| kta_5060 a întrebat:

Eu sunt clasa a 8 a si vorbesc de curand cu o fata de clasa a 9 a. diferenta de varsta nu e prea mare...3-4 luni dar ea e la liceu si eu la gimnaziu si este foarte draguta. credeti ca poate fi o relatie in cazul acesta?

5 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Tu incearca. Nu exista fata prea buna (de neatins) pentru un baiat sau baiat prea bun pentru o fata atunci cand este vorba de dragoste.
Cine iti spune altceva este snob/-aba sau constipat la minte si la inima. Succes coane! Cu un buchet de violete sau un trandafir (unul singur) poti face primul pas. Un cavaler nu e niciodata prea tanar sau prea batran.

Răspuns utilizator avertizat
| ViseColorate_4467 a răspuns:

Eu una nu m-as combina cu un baiat mai mic ca minetongue, dar depinde de la persoana la persoana. Daca ea te place si este de-acord sa aiba o relatie cu un baiat mai mic ca ea, si bineinteles sa faca fata gurilor rele care vor misuna prin jurul vostru[gen: vaai uite la aia s-a combinat cu unu mai mic ca ea]nu inteleg ce v-ar putea impiedica sa aveti o relatie.Mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur, poate fi o relatie daca amandoi tineti unul la altul si daca va intelegetiwinking. Diferenta de varsta nu e mare, deci nu este absolut nici-o problemawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. puteti sa va casatoriti. dupa vreo 10 ani.