| kta_5060 a întrebat:

Sall.eu sunt clasa a 8 a si vorbesc de putin timp cu o fata de clasa a 9 a. diferenta de varsta nu e mare...3-4 luni dar ea e la liceu iar eu la gimnaziu. credeti ca e posibila o relatie in cazul acesta?

3 răspunsuri:
| iöиi a răspuns:

Sigur ca da eu am o prietena cu 4 ani mai mare si ma ajuta la sfaturi

| JustMusic a răspuns:

De ce sa nu fie posibil? varsta nu conteaza daca tineti ulul la altul

| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a răspuns:

Varsta nu conteaza. Conteaza cat de mult tineti unul la celalalt si sa va potriviti!; x