| cstefan96 a întrebat:

Eu sunt prieteni cu 2 fete. LE cunosc dar nu prea iesim in oras sau ne impartasim secretele sau chestii din astea.Doar mergem acasa si vreau sa fiu prieten cu ele mai mult.Adica sa iesim in oras sa vorbim pe mess si chestii din astea. Ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fate gigolo si apoi iesi cu ele. Zile ca vrei sa iesi afara si poate accepta in fiecare weekend recomendabil.

| BloodPrison a răspuns:

Bună!
să fii mai curajos, doar nu te aştepţi ca ele să se bage mai mult în semă cu tine decât te bagi tu în seamă cu ele.Invită-le în oraş. cere-le ID etc.
Pa, pa!

| DBlack a răspuns:

Ce trebuie sa faci? simplu happy sa vezi ce fel de persoane apreciaza acele fete, ce fel de oameni le plac. cocalari, raperi, house-ri.si etchee hee. de vorbit pe mess, le poti cere ID-urile si atat happy nimic mai multhee hee).si le intrebi pur si simplu "am si eu loc cu voi afara?". sau pot iesii si eu cu voi thinking daca zic NU. eu iti zic sa le dai ignorhee hee)

| EuAndreea a răspuns:

Ce intelegi tu prin''vreau sa fiu prieten cu ele mai mult''? eu inteleg ca vrei sa le fi mai mult decat un amic(iubit sau ceva de genul asta)ai putea fi.dar alege una dintre ele.altfel nu te alegi cu niici una

| Jurnaldedecembrie a răspuns:

Sa lasi un timp sa treaca si incet-incet sa vorbiti mai multe lucruri. Poti sa incepi prin a le povesti despre ceva ce ai facut si nu trebuie sa stie nimeni sau gasesti tu ceva... Oricum increderea nu trebuie sa apara intr-un timp scurt(1-2 ani).Nu trebuie sa le spui lucruri importante, poate ai surpriza sa afle toata lumea.