| OchisoriAlbastrii a întrebat:

Vreau sa stiu daca din ce va povestesc eu este posibil sa ma placa aceasta fata, vreau raspunsuri sincere si fara mistouri.O cunosc de 6-7luni,ne intelegem super ok,mai iesim din cand in cand pe afara,eu,ea si inca un prieten de al meu. Iarna asta am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine, iar ea a raspuns ca trebuie sa se mai gandeasca(acesta fiind un "NU") i-am zis ok, am ramas prieteni, nu prea mai vorbim cum vorbeam inainte adica toata ziua.In weekend mai iesim pe afara, iar acum 3 saptamani cand am iesit cu ea, inca 3 fete si un prieten pe afara,ea era cu rolele si statea numai pe langa mine, chiar daca ceilalti isi vedeau de treaba lor, adica mergeam putin mai departe de ei, am facut 2-3 poze cu ea dupa care am condus-o pana acasa. Weekend-ul viitor incepuse ploaia, iar ea era pe afara si eu eram pe afara.Imi trimite mesaj daca sunt pe afara sa merg la ea in cartier.Am ajuns eu acolo m-am imbratisat cu ea(lucru care pana acum ceva timp nu il facea) mai erau 2-3 baieti care ii cunosteam.Am facut 2-3 poze cu ea dupa care am plecat.Vinerea trecuta ma sunase sa ma intrebe daca sunt prin oras sa o astept cand vine de la liceu, am asteptat-o, ne-am imbratisat(a zis ea ca cica o imbratisare sau ceva de genul), am dus-o pana acasa si am mai stat toti 3 de vorba la scara, o gluma ceva sa treaca timpul.Pe facebook foarte rar cand ma baga in seama, iar prin mesaje mai vorbim cand ii mai trimit eu sau mai da ea cate unul(Are prieten, dar ea imi povestea ca e gelos si o enerveaza). Este posibil sa ma placa? Va rog raspundeti...sunt curios thinking

Răspuns Câştigător
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Din pacat esti blocat in,, friendzone'' laughing. Daca aceasta fata are prieten iar tie iti povesteste ca o enerveaza adica se plange inseamna ca te considera un bun prieten in care poate avea incredere.Atunci cand te imbratisa sa stii ca nu inseamna neaparat ca te place si eu cu unii prieteni ma mai imbratisez, iar daca ea in iarna te refuzat adica a amanat raspunsul a facut-o pentru ca nu vroia sa te raneascawinking.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,te place

| pissy1 a răspuns:

Nu stiu cum este dar mie mi se pare putin profitoare adica daca are prieten mai bine nu te bagi... daca asta aveai de gand.Te sfatuiesc sa astepti iar daca te place o sa iti dea ea semne mai clare pentru ca o fata nu renunta niciodata la un baiat pana nu este respinsa... Pupici:X:X:X