| durst a întrebat:

Ziceti-mi cum ar trebui sa ma comport cu fetele si cum cu baietii?
Sunt baiat si cam tot la fel ma comport cu toti.Cu fetele am incercat sa fiu mai bun dar ma i-au peste picior si glumesc pe seama meastraight face

12 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cu fetele nu discuti aceleasi probleme ca si cu baietii,
cu ele trebuie sa discuti chestii care le intereseaza: moda, style, design.Cred ca am cheia succesului pentru tine: discuta despre produsele avon, operatii estetice, dar trebuie sa te pregatesti, sa inveti sa le demonstrezi ce bun esti.

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Ai dreptate. Dar trebuie sa stii cu ce fata sa te porti ca un "sfant" si cu ce fel de fata trebuie sa fi mai "nesimtit"

| Beatrice a răspuns:

Nu fa misto de ele straight face...waiting
winking incearca sa razi cu ele, normal sa le faci tu sa rada!
Comporta'te normal.happy

| Beatrice a răspuns:

Operatii estetice?rolling on the floor
nuuu...big grin scuzebig grin

take care, Beatrice

| Яùxsi a răspuns:

Ce atitudine! bravo tie ca incerci sa te apropii de elehee hee dar acum depinde... stii, nu toate fetele sunt la fel. Cu unele ar trebui sa fii mai indiferent, iar cu altele sa fii mai bun. Mie imi place sa am prieteni baieti big grin pentru ca intr`adevar sunt niste prieteni bunihee hee adica nu te barfesc pe la spate laughing Deci ai putea sa le vorbesti frumos si sa incerci sa le intelegi. iar daca nu isi schimba comportamentul si tot te ia peste picior inseamna ca acele fete nu merita sa le tratezi asa de frumos happy

| luizza95 a răspuns:

Incearca sa gluesti cu ele sa el faci sa se simta bine in prezenta ta si dupa vin ele sa vorbeasca cu tine.Multe fete vor sa aiba prieteni baieti pentru ca sunt diferiti de fete nu sunt asa de rautaciosi si nu vorbesc pe la spate ca fetele.Pacat ca nu prea se mai gasesc baieti asa.

| alexandra_7131 a răspuns:

E corect sa fim cu totii egali. daca te iau peste picior, poate ca acele fete nu stiu ce inseamna sa respecti pe cineva

| oleee a răspuns:

Poarta-te mai flegmatic mai indiferent... fa misto d ele. dar nu p fata mai subit asahappy si nu le acorda prea multa atentietongue

| allexia a răspuns:

Nu credeam ca mai exista baieti ca tine...Acum mai toti sunt ignoranti si nesimtiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa fii si tu mai glumet cu ele mai flirtezi si tu putin :p dar in nici un caz sa nu afci cum a zis "gigiro" pe fete nu le intereseaza numai asta rolling on the floor p. s: sunt fatatongue

| durst explică:

E...eu tot timpul ma port frumos cu ele dar vad ca nu prea mai are rost. o sa ma port din ce in ce mai nesimtit cu ele pentru ca nu ajung la nimic daca sunt "sfant"

| durst explică:

Nu e vorba de cum arat ca sunt si altii care arata ca dracu si tot se inteleg bine cu ele
e vorba ca poate sunt prea bun cu ele