| cristina_9458 a întrebat:

Eu te iubesc dar tu iubesti pe altcineva, ce puteti spune despre asta?

3 răspunsuri:
| SupradozaDeViise a răspuns:

Asta e.Nu ai ce face.Asa e in dragoste.Suferi esti fericit, suferi si esti iar fericit....Asa este. :*Mai mult de atat nu am ce sa-ti spun. Funda? : 3

| darius4181 a răspuns:

Asta-i soarta straight face

| SomeoneReal a răspuns:

Pai, cred ca este cea mai des intalnita problema la ora actuala. Fetele se indragostesc din ce in ce mai des de baietii nepotriviti si mai grav de atat, isi pun toata increderea in ei, dar si invers, adica baietii de fete nepotrivite, care la prima ocazie fac in asa fel incat sa ii raneasca. de cele mai multe ori, relatiile care avanseaza rapi au un esec major din cauza ca nu au ambii parteneri destul timp sa se gandeasca la ceea ce va urma in viitor sau chiar la ce se intampla in momentul actual.Cand ti-e lumea mai draga, incepi sa-ti iubesti partenerul, un sentiment frumos, dar periculos.Esecul este adus de celalat partener care isi imparte iubirea cu altcineva.Ambele parti sufera, dar e timpul sa treaca mai departe. Sper ca te ajuta. Succes!big grin