| blondinaa99 a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce pot face daca iubesti pe cineva dar esti prea departe de el? Nu mai stiu ce sa fac il iubesc prea mult dar pur si simplu nu pot fi cu el, adica el acolo si eu aici (sunt in Spania) straight face

Va rog ajutati-ma, nu stiu ce sa fac sad

Va multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Cr1zzu a răspuns:

Daca doua persoane sunt destinate sa fie impreuna, nici timpul, nici greutatile, nici certurile si nici distanta nu le va desparti...Asta este parerea mea happy Totusi nu renunta la speranta Ti Pup:*

3 răspunsuri:
| eliaclodia a răspuns:

Daca e iubire in curs de manifestare, si nu sunt chinurile, doar nevoi sexuale ale varstei tale, atunci distanta nu conteaza. Si stii ce sa faci, fara sa bagi de seama distanta.

| Dana3333 a răspuns:

Daca îl iubeşti, îl aştepţi..chiar dacă e greu.