| ladygaga a întrebat:

Eu vroiam in prima zi de scoala sa`mi fac parul ondulat[tip spirala. ceva de genu:http://images.google.com/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=115&ty=33

M`am mai facut o data asa si imi statea foarte frumos.
Dar ma gandesc ca stau la scoala cam vreo ora si nu`mi ard atat parul doar pentru o ora :))

Dar in clasa e si baiatul de care`mi place si vroiam sa ma fac frumoasa pentru el sa vad daca inca ma mai place :))
Deci ce ziceti? Poate ma credeti nebuna da nah...=))

Răspuns Câştigător
| Aleeeeeeee a răspuns:

Eu zic sa te faci, mai ales daca e baiatul acolo poate ai noroc si te invita la un sucwinking.
Succes!

1 răspuns:
| Turquoise a răspuns:

Buna :*
Nu are importanta cat stai la scoala, trebuie sa fii superba mereu, in primul rand pentru tine, apoi pentru acel baiat.
In plus, poate parul o sa stea si a 2a zii asa.