| jgmrtmre a întrebat:

Eusi trupa mea de teatru faceam repetitiile intr-o sala dar domnul direector nu mai dorete sa facen repetitii acolo.
ce sa facem?(raspunsuri repede)

3 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

De ce nu va mai lasa sa faceti repetitii acolo? Daca nu are un motiv anume, incearca sa vorbesti cu parintii tai si sa-i rogi sa vorbeasca cu directorul in legatura cu asta. Poate reusesc sa-l convinga.

| alike99 a răspuns:

Buna! Eu zic ca ati putea face la unu din voi acasa (daca are cineva o casa mare) in parcuri ...afara s-a cam incalzit asa ca in parc chiar ar fi frumos. Sper ca te-am ajutat. Funda:*?