| night_crawler a întrebat:

Exercitiu de imaginatie:... daca peste noapte v-ati transforma in sexul opus.cum ati proceda?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oooo doamnee...laughinglaughing.
Am ganduri "malefice", nu le spun!laughinglaughing

Eu...baiat.day dreaming.laughing
Foarte tare intrebarea tabig grin, sincer cred ca mi-as bate PUTIN joc de toate figurantele, pe care nu le suportbig grin. Si nu numai`...batting eyelashes.

laughing

18 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mi-as masura`orolling on the floor.

| monyk a răspuns:

Buna, pai daca as fi baiat m-as da la toate fetele, le-as da vrajeli, sa vad si eu cum ehee hee

nony
| nony a răspuns:

Adica sa ma transform in pasaricá sad.
Poi rolling eyes.as face pipi

| madalicious a răspuns:

Eu baietel.laughing) as fugi prin baie si m`as da cu capu` de pereti rolling on the floor) dupa aceea as iesi in oras si mi-as bate joc de toate alea care nu le suport cu fite si talent. le-as face sa se indragosteasca de mine si dup`aia le-as da cu flitbatting eyelashes ce obraznicatura sunt! laughing)

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

M'as pisa la toti copacii sa vad cum e sa te pisi din picioare laughing

| inna a răspuns:

Sincer m-as bucura ca nu as mai fi la perioada rolling on the floor)

| juniper a răspuns:

M-as speria de as muri.

| Pho3nix a răspuns:

Mi-as trage cateva palme sa ma trezesc.

| Casiana a răspuns:

M-as duce la prietenul care tocmai mi-a dat papucii si i-as zicelaughing:"Bai baiatule, tu nu vezi ce fata ai lasat?"laughingcred ca asta as face...laughing

Pa, pa!laughing

| night_crawler explică:

Eu daca as fi fata...probabil ca mas duce la toaleta cu toate colegele melebig grin.asta n-am inteles niciodata...de ce fetele se duc in grup la toaleta.thinking

| Elly4all a răspuns:

Mas uita in pantalonirolling on the floor

| metonst54 a răspuns:

M-as uita intre picioare big grin

| victoria_8973 a răspuns:

LOL ce intrebare. cred ca as innebuni big grin just kidding tongue as profita de ocazie si as vedea cum e viata fiing baiat big grin
BTW : la rusi este un film de genul asta in care un barbat se tranforma in femeie laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as imagina ca scriu corect,, v-ati''. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da` zi`ne si tu ca fata ce ai face?laughing Ca`s tare curioasa!batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex, tare bun raspunsu` tau, am raaas!rolling on the floorlaughing Pai fetele se duc impreuna la baie ca`si mai imprumuta glossu`, rimelu` sau stiu si eulaughing sau poate doar tin usa inchisa ca sa se vada ca e ocupatbatting eyelashes. Intelegi tu?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as fii baiat... as iesi noaptea in oraslaughing, m'as da la toate fetele care imi apar in cale, as putea bine mersi sa merg pe strada fara tricou; x daca vrei sa vezi ce ar face o fata daca ar fi baiat vezi comedia "Iubesc pe cine nu trebuie" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As incerca sa ma obisnuiesc vietii opuse cum s-ar spune