| EnvyU a întrebat:

Stie cineva daca mai exista biblioteci in Bucuresti in care sa stai acolo si sa citesti? Sau locuri unde pot sta linistit sa citesc cateva ore, nu cafenele. Acasa nu rezist sa citesc ca dupa 3-4 pagini ma duc la calculator.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate bibliotecile au sali de lectură, acolo poți citi în liniște.
Permisul de intrare nu este scump, undeva între 5 și 10 ron.
Pa, pa.

1 răspuns:
| Gizăz a răspuns:

Cam orice bibliotecă are opţiunea asta. Doar că îţi trebuie legitimaţie. Iar aia costă bani. Cât anume depinde de bibliotecă.