| Vreausăajut1720 a întrebat:

Exista ceva pentru zgarieturile adanci de pe chitara?

Răspuns Câştigător
| ellen68 a răspuns:

Nu, nu exista nimic pentru zgarieturile adanci de pe chitara; sfatul meu ar fi sa ai mai multa grija de ea. Sunt solutii de curatare, dar pentru asa ceva nu. big grin.

| Vreausăajut1720 explică (pentru ellen68):

Nu e foarte adanca un pic daca se simte daca pui mana dar am pus intrebarea in cel mai grav caz straight face

| ellen68 a răspuns (pentru Vreausăajut1720):

Pai, sincer, si eu am chitara dar e acustica, si are cateva zgarieturi, pe care mi le-au facu niste prieteni din greseala, dar nu am gasit nici o modalitate de a le indeparta; crede-ma am cautat si eu si nu am gasit. Pe viitor ar trebui sa ai grija pentru ca zgarieturile ti-o pot dezacorda.

4 răspunsuri:
| Vreausăajut1720 explică:

P.S Classica

| M0M0 a răspuns:

Nu ai ce sa ii mai faci...Ai stricat-o asa ramane!sad