| Enys a întrebat:

Exista fantome ca eu am vazut la televizor pe ander tacher la wresling si pe discovery.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma uit pe discovery la asemenea emisiuni, si fantome inca nu e sigur daca exista eu sincer cred ca exista. Dar cel mai probabil acele fantome sunt suflete care au murit inainte de termen si mai au lasat ceva neterminat pe pamant astfel ele locuiesc in acelle locuri in care au murit bantuindu-le, adica bat in perete sau se simte mireasma lor in vant.

5 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Cand vei creste mai mare probabil vei intelege, ca fantomele nu exista, dar daca vrei sa ai de-aface cu vreuna, cheama un spirit pe Pamant, nu mai scapi de el, stai singur in camera si daca vrei s-o chemi pe bunica, bunicul... zii pe nume si cerei sa vina la tinelaughing)

| ALY_2447 a răspuns:

Cu siguranta suntem prea mici si insignificanti pentru a fi singuri in univers deci concluzia e ca exista si fantome si extraterestri

| elamit a răspuns:

Daca ar exista fantome totul ar fi un haos total nu ca n-ar fi, in tara asta totu se duce de rapa...

| puky_2940 a răspuns:

Lol frate. undertaker si el a avut moarte clinica nu ii fantoma, si ce vezi tu pe discovery sunt facute dupa niste fapte reale. Fundita?

| anna_7534 a răspuns:

Da in curand o sa vina una la tine sa te viziteze... rolling on the floor o trimit mai repede?