| tahrir a întrebat:

Exista israel sau palestina voi ce credeti ca exista? sunt confuza? ziceti-mi eu cred mai mult... spuneti-mi parerea voastra ca sa raspund in ce cred ca este va rog mai repede! dau fundoi!

Răspuns Câştigător
| Tzuc a răspuns:

Da exista. uite si o poza sa vezi unde se aflahttp://www.icbt.ro/images/HARTA_ISRAEL_01.gif.si ti-am mai zis ca unchiul meu a fost acolo si as vrea sa merg si eu curand;). iar palestina se afla in israel;)

4 răspunsuri:
| AsiSoyYo a răspuns:

Poi israel exista pentru ca tatal celei mai bune prietene ale mele a fost acolo. Iar palestina este denumirea veche.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am nascut acolo. este 100% palestina papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite palestina exista. dar tu care a zis ca palestina este in israel palestina este tara ci nu un oras iar israelul nu este asa zic ei dar nu-i credeti pe cuvant

| tahrir explică:

Eu sunt si cum ai zis ca da exista pai care exista palestina sau israel?