| anonim_4396 a întrebat:

Exista oare relatie la distanta?(pe net)

Răspuns Câştigător
| ThePoet a răspuns:

Da, exista. Mai mult, e usor de creat si, as zice eu destul de trainica, dar cu beneficii slabe. Am vazut relatii care au tinut enorm si inainte sa se vada fata in fata si dupa. Are si internetul felul sau de a uni oamenii si, sincer, nu mi se pare neaparat o chestie rea. Exista tot felul de oameni interesanti pe care n-ai apuca sa-i cunosti fara internet, oameni care te pot surprinde sau pot sa iti impartaseasca pasiunile pe care nu poti sa le impartasesti cu prietenii tai.

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Candva am avut si eu o relatie pe netwinking cu timpul am inteles ca ne-a legat doar FIRUL DE NET. NIMIC mai mult,pot lua la stupid cat e nevoie.
Nu cred in asa ceva, numai cred.
E o prostie.
Ajunsesem sa plang cand ma uitam pe strada la cupluri happy
Bine ca ne-am despartit, numai se putea, acum imi pare rau pot spune ca am pierdut un an aproape pe net.
Mam fript o data, acum numai sunt dispus happy
P.S cred ca se numeste maturizarelaughing

evenso
| evenso a răspuns:

Exista, dar nu este o relatie adevarata - este ceva virtual.

| znstr a răspuns:

Prin intermediul internetului poti cunoaste o persoana pe care sa o descoperi, prin poze, chatuind pe mess, la web, si sa vezi ca aveti lucruri in comun, si dupa lungi discutii pe mess, poate ajungeti sa va si vedeti. Insa doar pe net, mi se pare prea virtual, prea ireal si nu cred ca e ceva rentabil, care sa-ti aduca satisfactie, pentru ca pana la urma daca nu vezi persoana face to face, internetul poate sa-ti dezvaluie o cu totul alta persoana decat ceea ce pretinde ca este cel cu care vorbesti.

| Wut a răspuns:

Da. Eu am fost impreuna cu un baiat din Bucuresti, si eu sunt din Maramures big grin

| Clauvdgg a răspuns:

Da... dar nu tinewinking

Răspuns utilizator avertizat
| AdinnaAdinna a răspuns:

Buna! sa stii ca exista relatie la distanta chiar daca se spune ca relatile la distanta nu tin, oricum intr-o zi daca dragostea e mare o sa va intalniti!
Succes!

| FluturashulNegru a răspuns:

Nu me duc la piata ca am un copac in gradina big grin

| FluturashulNegru a răspuns:

Pai...relotia noastra nu e chiar numai pe net.Noi ne cunoaste, desi ne vedem rar, locuim cam la 30 km distanta, si vorbim mai mult pe net.happy