| AnemonaP a întrebat:

Expertii in chiulit sa apele la mine laughing nu ma intrebati de ce, dar maine trebuie sa chiulesc de la muzica, cum sa fac? Sa nu ziceti :,, nu face asta " sau alte chestii de genu, Funda+vot
P. s. Fara raspunsuri stupide!

Răspuns Câştigător
| Kta91 a răspuns:

Nu este asa cum au zis cei de jos ca daca vrei sa pleci acasa si esti la un liceu bun sau scoala depinde varsta mai dai si de un portar si nu o sa te lase sa pleci.acolo trebuie sa bagi o scuza ca te doare capu ca te ia cu ameteli si chesti din astea si pleci fara problemehappy

5 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Îţi arunci sticla (de apă) pe geam, apoi te prefaci că mergi după ea şi... shhââtt! ai plecat

| AnemonaP explică:

Chiulit la o ora, si stau jos la parter cu cineva, nu ies din scoala

| kurinkita a răspuns:

Pur si simplu nu mergi la ora de muzica. Nu e nimic complicat in a chiulii, pur si simplu o faci.

| Sonniiaa a răspuns:

Iti iei frumos ghiozdanu', si ai plecat! Daca intreaba cineva unde mergi 'ma duc la medic, am o problema personala', sau orice alta minciuna care-ti vine pe moment laughing.

| sympBv a răspuns:

laughing pur si simplu nu mergi nu e mare filozofie chiulitu