| anonim_4396 a întrebat:

Maine normal am orele : matematica, germana, ed. tehnologica, si 2 ore de engleza dar am fost anuntati ca germana si engleza nu se mai fac si vom face doar tehnologia si matematica de la ora 13 la 15.Eu as vrea sa chiulesc maine pentru ca nu are sens sa merg pentru doua ore amarate.(si asa tot anul nu am avut nicio apsenta). Voi ce ziceti? Voi ati chiulit vreodata?

6 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Sincer nici eu nu am chiulit niciodata si n-am avut absente, dar eu iti spun sa te duci pentru ca asta arata ca esti un elev model, si ca nu ai nicio absenta datorita efortului tau pentru scoala...

| n3bunatica a răspuns:

Da.am chiulit si nu numai odata.nu o sa ti se intample nimic pentru 2 absente.laughing eu zic sa nu te duci doar pentru 2 oretongue

| GoguSteriade a răspuns:

Eu zic sa nu chiulesti, poate inveti sa scrii, ce-s "apsentele?"

| AlEsWeEt a răspuns:

Dap.odata.dar nu mori pentru 2 absente

| extremeddl a răspuns:

Daca esti clasa a8a eu zic sa te duci la matematica... daca nu stai acasa, nu mori de 2 absente(probabil nici nu o sa puna la ambele materii)

| bog16 a răspuns:

Nu te duce ca nu are rost sa stai... ori te duci la una adica la aia de la 13 si pleci ca nu oi sta 2 ore degeaba ori nu te duci la niciuna.