| Ađııa a întrebat:

Fac schimb de postere. Cine este interesat? big grin
As vrea postere cu Twilight, Tokio Hotel sau TVD.
La schimb dau cu orice artist am.

3 răspunsuri:
| OrionM6 a răspuns:

Online sau cum laughing? Doar nu te astepti sa le primesti prin posta?

| Ađııa explică (pentru OrionM6):

Da ce are daca se face schimbu' prin posta? laughing E vreo mare inginerie?

| robertza a răspuns:

Buna! Dau la schimb postere cu: Michael Jackson,Andra,Amy Winehouse,Lora,One Republic,Megan Fox,Taio Cruz,Adam Lambert,Avril Lavigne,Cheryl Cole,Craing Horner(Legenda Cautatorului)Cristian Ronaldo,Big time Rush, Nina Dobrev, One direction.Alexandra Stan,Ellie White,Stefan Stan,Lana del Rey pentru postere cu :Saritori cu schiurile(ex:Simon Ammann,Anders Bardal,etc-oricare dintre ei),Ian Somerhalder, Harry Potter,,, DAR IN SPECIAL CU SIMON AMMANN! Multumesc :*:*:*