| specialistul97 a întrebat:

Fac server privat de metin 2, da-ti mesaj aici sau bagati id-ul cristi. teror
Stiu sa modific tot la el, din motive eu nu am 2 gb ram si nu pot sa tin calc non stop. daca platiti voi Host sau tineti pc-ul non stop eu am sa va fac cel mai tare sv
Dar trebuie sa am gm pe server
Am sa fac cel mai tare sv si am sa il bag pe youtube, va fi o istorie in metin deoarece va fi maxim level 300, rata 2000 de exp si Yang
Si se va face si mape in care vor intra doar aia de level 100.
Voi implantachiar si animale noi

Răspuns Câştigător
| Armaghedon7 a răspuns:

Te-as putea ajuta eu!
Dar nu o sa tin pc non-stop...sad
O sa il tin cateva ore dimineata si seara(de la 9 dim pana pe la 12 si seara de la 6 pana la vreo 10-11)
Daca vrei eu te ajut...dar as vrea si eu GM pe sv acelawinking

2 răspunsuri:
| shhhs a răspuns:

Eu pot sa il tin de la 6-7 dimineata la 11-12 seara sau chiar mai mult in unele zile. Am 2 giga ram. Si am fi amandoi owneri pe server. Accepta id-ul cu gabi...

| AlinIonutzzz a răspuns:

Nu-i bagati ma ID-ul poate e vreun hacker care umbla k keyloggere si ramaneti fara conturile de metinwinking