| source a întrebat:

Faca sala de 4 luni si ceva, trag de fiare, alerg, sauna etc.:d...am m-ai slabit 3-4 kg, dar nu pot sa scap de grasimea de pe abdomen? sfaturi vrea sa scap repede de grasimea asta

4 răspunsuri:
| Dariana a răspuns:

Pai fa in continuare, dar daca nu mananci echilibrat si sanatos sau nu te tii de sala faci doar din joi in pasti nici nu trebuie sa te astepti la mai mult.Mananca sanatos si tine. te de sala.Fiecare are organismul diferit, poate la tine actioneaza mai greu, asteapta si o sa vezi.Eu fac de o luna jumate si dabea am slabit 1-2 kghappyO seara placuta!happy

| Rebecca19956 a răspuns:

Pai trebuie sa faci abdomene in fiecare ziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate daca vr sa scapi d burta inainte de inceperea exercitiilor puneti in jurul burtii folie si te duci si fugi la banda si faci cat d multe abdomene si ai sa vezi ca se duce burtawinking

| emy25 a răspuns:

Am o reteta care am folasito eu, dureaza zece zile si dai aprox 10 kg jos, o folosesti doar daca vrei, deci: 3 zile doar mere manannci+2l apa, 3 zile doar iaurt simplu+2l apa, 3 zile doar cartofi fierti+2l apa si ultimma zi doar apa dar dupa ora 6 nu mai mananci nimic doar bei apa, sper sa iti fie de folos, la multi a dat roade