| TaNn0 a întrebat:

Eu am inceput sa alerg zilnic sa fac dupa net youtube cum sa faci abdomen plat in 8 minute si trag la fiare in cat timp pot sa slabesc 5-8kg! Daca nu daca aveti alta metoda de slabit repede in 2-3 luni va rog sa mi-a spuneti am nevoie urgent trebuie sa slabesc urgent! Funda si aprecierea mea!

2 răspunsuri:
| DuzzyDrey a răspuns:

Incearca sa faci abdomenu doar de 2 ori pe saptamana, "trasul de fiare" sa ai un program pus la punct si sa nu faci in fiecare zi, si alergat incearca Antrenament de tip cardio HIIT(alergare usoara pe distante marii, multe sprinturii cu toata viteza pe distante mici, alergare toata viteza in anumit timp si etc.)http://www.probody.ro/cardio/hiit/hiit-high-intensity-interval-training

| Adelin_Vlad_1998 a răspuns:

Sincer nu iti recomand sa lucrezi la abdomen in fiecare zi doar 8 minute. Cel mai eficient este sa lucrezi 2 zile (cel mult) abdomenul depunand un efort mai mare. happy Daca vrei sa slabesti trebuie sa ai o alimentatie sanatoasa. Incearca sa eviti mancaruile prajite in ulei si mergi la alergat (daca ai timp) in fiecare zi... Alearga pe distante destul de mari dar cu o viteza redusa.