| orange a întrebat:

FACEBOOK: as avea nevoie de o mana de ajutor in legatura cu personalizarea activitatii recente, mai exact as vrea ca nimeni sa nu vada cu cine m-am imprietenit si ce anume scriu pe peretele altora sau la pozele altora.

2 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

E usor. In coltl din dreapta sus al postarii respective ai o iconita mica, de cele mai multe ori e globul pamantesc alb negru [adica oublic]. Dai click pe ea si selectezi: public, privat, doar prietenii, anumiti prieteni. Alegi pe care o vrei.

| orange explică (pentru ZoZoHeart):

Si cand ma imprietenesc cu cineva? cum fac sa nu se vada?