| Ciobanu_Alexandra_1992_ZRh4 a întrebat:

Facem,,Secret Santa" la școală și am ales un bilet cu numele unui băiat! Ce aș putea să îi iau de maxim 20 lei?(atât a spus diriginta ca e maximul de preț)
Apropo:suntem în clasa a 6-a

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Pe vremea cand eram eu la scoala, tin minte ca baietii primeau un parfum mai ieftin, un ceas mai ieftin, un tricou sau un fular/esarfa. Spre acestea ar trebui sa te orientezi si tu.

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

O cana, o pereche de mănuși, o caciula... Ai putea alege ceva de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tricou
o bluza
o minge de fotbal
o sticluta mica cu parfum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Globuri^^