| andreea127282 a întrebat:

Facem Secret Santa la scoala si fac cadou unui baiat. Am avut o limita de pret si nu stiu daca am ales bine. I-am cumparat un set cu deodorant, parfum etc (de firma ADIDAS) si o ciocolata Milka. Ce credeti? Am facut o alegere buna? (sunt in clasa a VIII-a).

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E suficient, pare cam mult deja pentru ceva ce ar trebuie sa fie simbolic.

| dullcat a răspuns:

Buna.E perfect asa, nu-ti fa griji.

| andreea127282 explică (pentru dullcat):

Auzi.dar nu ar crede că i-am luat setul că l fac nespălat sau ceva de genul ....nu as vrea sa mă fac de râs.

| Hyperion7 a răspuns:

E destul de ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu cred ca i-ai luat mai mult decat suficient