| kalex a întrebat:

Facem Secret Santa la scoala si fac cadou unui baiat. Am avut o limita de pret si nu stiu daca am ales bine. I-am cumparat un set cu deodorant, parfum etc (de firma) si o ciocolata Milka. Ce credeti? Am facut o alegere buna? (sunt in clasa a VIII-a)

Răspuns Câştigător
| marihen a răspuns:

Aw, și eu sunt clasa a VIII-a..chiar dacă sunt fată mi se pare o alegere bună! Ai ales chiar bine setul de deodorant și restul! happy

| kalex explică (pentru marihen):

Buna. Mersi happy As declara raspunsul tau castigator dar nu ma lasa site-ul. Asta este.

| marihen a răspuns (pentru kalex):

Mersi oricum! :*

4 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Buna. Sper sa-i placa parfumul.

| tickey a răspuns:

Dupa parerea mea, seturile respective sunt cele mai urate cadouri...e ca si cum i-ai zis ce ocolite ca e nespalat. Daca vrei sa faci un cadou frumos, alege o bratara, un accesoriu pe care sa il foloseasca.