| Jigsaw a întrebat:

Faceti-va temele singuri, copii incapabili.

8 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Mai ai si tu dereptate in felul tau...ce nu mi-a placut la fraza pe care ai spus-o a fost ''copii incapabili'', de fapt ei nu sunt incapabili ci lenesi...
O zi buna!

| Yukidaruma a răspuns:

De acord cu tine, mai bine nu ti le mai faci deloc decat sa stai sa te milogesti de cineva sa ti le faca laughing

| Daniella a răspuns:

Pentru asta exista scoala si parinti.

| βeβeℓușa a răspuns:

Draga mea hai nu mintii ca si uh cu siguranta ai facut asta. stii ce toti de aici ar trebui sa iti reclameze intrebarea, sincer! Uh nu ai dreptul sa critici. De unde stiti ca nu s'au chinuit? TPU DA O ULTIMA SPERANTA! Voi cum dracu ati castigat funditse? Nu ajutand? Cine va credeti? Desteptii pamantului? nu mai mintiti ca cu siguranta ati dat si voi o intrebare pe TPU cu temele.Decat sa criticati si apropo voi sunteti prosti si incapabili.Nu ei. Ei macar au prins mesajul TPU! Nu ca voi.mI SE FACE SCARba de voi!

Pa, Pa apropo reclam for life

| Jigsaw explică (pentru βeβeℓușa):

Deci,am inceput sa bufnesc in ras citind raspunsul tau.Cum sa incep cu tine.In primul rand,daca tot esti asa sigura ca si eu am facut asta,ia uita-te la intrebarile puse de mine,desteapta pacii, in al doilea rand, sunt baiat.Nr 3. Vrei sa reclami intrebarea? Doresc sa te anunt ca nu era o intrebare,ci o plangere catre toti incapabilii care nu invata deloc si cred ca TPU rezolva tot.Aaa,si daca noi suntem prosti, nu ei, presupun ca tu esti una din ei.Mult succes in viata, Printzeso.

| Rihannax a răspuns:

Gata frate cum a inceput scoala la orice categorie intri gasesti niste inapti cu "Hellp cine stie sa imi faca si mie tema.o analiza, o compunere" copii astia ori sunt inaapoti ori sunt porasti.si nu incerca si ei sa se forteze macar un pic pentru o compunere, si eu in loc sa stea sa isi faca temele preferea sa puna o intrebare pe TPU si gata

| splash132 a răspuns:

Da frate, numai copii "destepti" laughing pe aici...