| Cristiana1906 a întrebat:

Fanii Adrian tutu love struck spuneti`va parerea despre minunatul om love struck va rog postati mesajul vostru pentru ady >:
P. s : mesajele vor ajunge la adrian

3 răspunsuri:
| Cristiana1906 explică:

Bravo adrian! esti un copil foarteee talentat! love struck
si la semifinala la "romanii au talent" ai fost super tare!
bafta in continuare, si sa stii ca ai fani multi si in salaj happy

| Moov a răspuns:

Intr'adevar are talent si merita sa castige, si are totodata o poveste dramatica care pe mine personal chiar m-a atins.Succes in continuare.
P.S.: Cum vor ajunge mesajele la el? o.o

| BellsC a răspuns:

Il ador!
Este cel mai tare si nu`mi vine sa cred prin cate a trecut si s-a ridicatcryingsper sa castige fiindca merita pentru ca e cel mai talentat de acolo.Adica am mai spus`o si o repet ''frate pushitiul asta compune, canta.danseaza...si cand ne uitam la el vedem ca Romania are talent!