| bombonyk04 a întrebat:

Care este parerea voastra despre tutu adrian? Credeti ca a castigat pe drept? fundita

Răspuns Câştigător
| Raull_5431 a răspuns:

Cu siguranta a castigat pe drept!happy
@XoXo nu a primit voturi doar pentru aspectul sau fizic!happy
Canta foarte bine si are melodii care se potrivesc multora dintre ascultatorii!happy
Mesajul din melodiile sale este adesea foarte adevarat!happy

Oricum:d nu are rost acum sa va certati daca a castigat pe nedrept sau nu!happy

Dupa parerea mea a meritat sa castige!winking

Funda?smug

14 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Da eu cred ca a castigat pe drepthappyhappyhappy:

| aliceinchains a răspuns:

Mie nu mi-a plăcut, dar acum ce mai contează?

| MasterOfDisaster a răspuns:

O tara intreaga a votat! sigur ca a castigat pe drept.
are mai mult fani decat ceilalti participanti,fanii l-au votat, si a castigat! unii nu sunt de acord, dar asta este.majoritatea decide.
mie mi-a placut cum a cantat si tutu adrian,dar si iustin.
e mai usor ce face adrian,dar a cantat din suflet.
iustin trebuie sa depuna mai mult efort, e mai greu, dar.cum ziceam, majoritatea decide.eu cred ca a castigat pe drept

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Bai... pana la urma el si-a luat si a plecat. noi acum ne certam ca prostii.

| Diuutsuu a răspuns:

Eu sunt de parere ca tipul celalalt contratenoru a cantat bine, si sunt foarte putini contratenori in lume si noi in loc sa-l votam pe el.L-am votat p`astaoh go on.

| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

VA ZIC CEVa tutu adrian este cantaret pentru ca il cunosc in realitate.si are multe hituri.sau km se zice. avea mai multe.melodi inainte sa apara la romanii au talent

| ßarbie a răspuns:

laughing. Pai, canta el frumos, dar lumea l-a votat, pentru cum arata laughing! Primele 2 melodii mi-ai placut, ultima. foarte urata! straight face. Revenind la intrebare, Adrian Tutu a avut multe voturi pentru ca fetelor le-au placut cum arata!hee hee happy

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Da,el a meritat dar nimeni nu l-a votat pentru ca era frumos sau ca lucra pe santier cateodata, toata lumea l-a votat pentru ca are talent, Cea mai tare melodie e aia din finala

| PikaRawrr a răspuns:

Eu cred ca a castigat datorita povestii sale.ca talent.straight face
Mai bine castiga Iustin.

| catalina88 a răspuns:

Romani au talent este o facatura

| Crysstynaa_1272 a răspuns:

Normal ca a castigat pe drept.Canta frumos,compune melodii singur, e orfan, si arata beton. Funda?

| Alessya_9687 a răspuns:

Merita sa castige a fost cel mai bun :X:X:X

| Cosmin_5281 a răspuns:

Eu cred ca a castigat pe drept. Melodia lui nu a fost asa extraordinara nici nu avea rima eu cred ca lumea la votat pentru cazul lui. Cel putin asta este parerea mea. tongue big grin happy Funda big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie sincer nu mi-a placut de el de la inceput.de ce? pentru ca,dupa ce a fost admis in semifinale, a spus ca a imprumutat bani sa isi ia bilet de tren sa vina la preselectie, si ca a compus melodia in tren straight face. fetele l-au placut mai mult.