| Daria a întrebat:

Fara ce persoane din viata ta nu ai putea trai?happy

Răspuns Câştigător
| CristineDelaruss a răspuns:

Mama, tata [si aia vitregi], bunicii.
Si alte rude+ prietenii apropiati.
Deja gandul ma infioara daca i-as pierde pe vreunul din ei, ii iubesc.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mama a fost universul meu, acum universul nu mai există deoarece mama a murit! Îmi este extrem de greu fără ea. Viața este parșivă și lovește mișelește.
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Fara mama, bineinteles!

| ASIGURATORUL a răspuns:

Fara persoana care iti este alaturi intotdeuna la bine si la greu

| beautifulkiss a răspuns:

Buna mama, bunica, bunicu si unchiu.Sunt persoanele cele mai dragi mie pe care le iubesc enorm de mult si carora le vreau mereu binele.Numai bine.

| mistakeofyourlife a răspuns:

Fara parinti, fratele meu mai mic, bunica, prietena cea mai buna, si ar mai fi multi altii. Nu cred ca as putea trai cu sufletul impacata daca [doamne fereste] unul dintre cei de mai sus sau chiar si colegi, prieteni ar muri. happy

| DiavolitzaZambesteLaAparat a răspuns:

Eu sincer. fara mama si portofelu ei =]]]]

(glm la faza cu portofelu=]] )...

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Pai in primul rand : Mama si sora mea ( nu am tata din pacate ) apoi urmeaza prietenii :Cel mai bun prieten...etc. si colegii de inot love struck.

| Costică_6760 a răspuns:

Fără Google.