| Podbilschi_Eugen_2000 a întrebat:

Fata care imi spunea ca ma iubeste, a sarutat alt baiat, sa o cred? Acum zice ca nici nu la iubit...

3 răspunsuri:
| lauraaaaaaaa33 a răspuns:

Depinde de la fata la fata..adica daca o vezi ca ea in general e sincera si prietenoasa si nu-i place sa raneasca lumea, s.ar putea sa nu il fi iubit pe ce care l.a sarutat, poate l.a sarutat pentru ca a crezut ca il place sau "cerea atmosfera", poate datorita acelui sarut si.a dat seama ca ea de fapt nu simte nimic pentru el, ci pentru tine.Dar daca e o fata mai nepasatoare asa..cu doua fete..schimbatoare ca personalitate, ai grija ce iti spune, nu mereu e adevarat ce zice

| Mihai437 a răspuns:

Niciodata sa nu te uiti la trecutul unei fete, nu o crede, este posibil sa te fi facut putin gelos, happy Parerea mea este sa nu crezi pana nu vezi! Salut happy

| Cloudx3 a răspuns:

Depinde... in locul tau as mai astepta o perioada de timp sa vad daca mai face la fel. Daca continua, inseamna ca nu te merita.