| MikYMous3 a întrebat:

Fata pe care o plac, pe Facebook este diferita fata de real life. Pe facebook este destul de rea imi da mai mereu,, brb" si nu are chef de vorba, dar in realitate mereu ne salutam(la liceu), si se cam uita dupa mine, cand ma saluta imi spune buna si imi face si cu mana(poate e un semn) as vrea sa ii spun sentimentele/ca o plac. Ea m-ar place?

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Si ce te astepti pe facbook, sa sara sa te ia in brate? Are un display si foarte mult cablu intre voi. Daca vrei sa o cucereti, fa-o in viata reala si nu pe Facebook.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este posibil sa te placa dar atata timp cat tu nu deschizi gura, niciodata nu vei afla adevarul.

| KillMePlease a răspuns:

Hmm...Facebook-ul astaa.
Poti sa vorbesti fata-n fata cu ea si sa vezi ce se intampla mai departe. :?