| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Fete.Baieti. cum credeti ca va arata viitorul nostru.sau al tineretului. mie imi este frica numai cand ma gandesc? cateva pareri. dau si funda!

2 răspunsuri:
| Mike959 a răspuns:

Depinde doar de noi!

| vulturas a răspuns:

Sincer,cred ca o sa ne ia ***** pe toti nu locuri de munca nu alte venituri, stai toata ziua sa inveti si cand termini o facultate 2 nu ai unde sa te angajezi...pe langa trebuie sa dai bani de cazare daca esti la liceu indepartat gaze,apa, mancare, statul nu te ajuta cu nimic.