| dennysa15 a întrebat:

Fetele care aveti piercing in buric love struck as vrea niste sfaturi...cat de tare doare, daca vi s-a infectat, daca l-ati facut aksa si cu ce straight face dau fundita :* mersi

Răspuns Câştigător
| AlinElle89 a răspuns:

Buna Deny
E super, eu te sfatuiesc sa-ti fac piercing, dar la salon, nu acasa pentru ca se poate infecta. Si cand il faci la salon sa vezi ca acul este sigulat si au toate conditiile necesare.
Dupa iti cumperi un unguent si un spray antibacteric sa-ti dai si nu ve-i avea probleme.
Eu l-am facut la salonhappy

3 răspunsuri:
| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Se infecteaza! LOL.Mai bine te pastrezi asa cum te-a dat Dumnezeu!

| Lexiiii a răspuns:

Buna happy.Eu am piercing in buric de jumate de an.Si l-am facut la salon acolo iti indic si tie sa ti-l faci.E cel mai bine, daca nu ti-l faci la salon posibil sa ti-se infecteze.Si da doare primele 2 zile, nu poti sa dormi pe burta sau sa te adinga cineva acolo.
Baftabatting eyelashes

| Alessya_9687 a răspuns:

Depinde de organism, daca esti mai senzibila o sa iti i-a mai mult timp sa te acomodezi cu el. Si poti sa iti faci acasa cu branula.