| dog_9290 a întrebat:

Fetele in seara asta e revelionulbig grin cu va faceti parul, imbracati si machiatibig grin?

2 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Pai eu imi fac parul pe bigudiuri, pentru ca rezista mai mult.Ma imbrac cu o rochita care nu trece de genunchi si care este neagra si unde se termina are o dunga alba.Si machiat nu stiu inca cum.

| anna98 a răspuns:

Eu imi indrept bretonul dupa tot parul si la varfuri fac buclebig grinDe imbracat ori port un tricou dragut ori cu un pantalon de blug sau o rochie rosiebig grin si chiloti rosilaughing. Ma machiez dupa ce ma imbrac ca trebuie sa ma hotarascbig grin Imi dai funda te ro0og?big grinbatting eyelashes