| BabyWL a întrebat:

Fetele care sunteti reprezentante Avon, lasati-mi si mie id-ul vostru in mesaj! Mersi!

4 răspunsuri:
| dyddyyyx18 a răspuns:

De unde esti? Eu nu sunt da` am id unei fete care este.
p. s.: suntem din pitesti

| BabyWL explică:

Eu sunt din TM.

| roxanabarosana a răspuns:

Eu sunt lider avon.id meu este roxana_barosana1. te intereseaza sa devii reprezentanta? sunt acum super competitii, cadouri si bani. pup

| roxanabarosana a răspuns:

Eu sunt lider avon.id meu este roxana_barosana1. te intereseaza sa devii reprezentanta avon? sunt acum super competitii, cadouri si discount mai mare. daca te inscri la mine o sa primesti si un premiu. pup