| Xonia a întrebat:

Fetele care treceti cls 8... ce o sa va luati la scoala, ghiozdan sau geanta?

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

Eu imi iau un ghiozdan gen.http://nana.kaz3.info/......e-fete.jpg

5 răspunsuri:
| ioana181 a răspuns:

Eu o sa imi iau tot clasicul ghiozdan. Am fost sa imi iau manualele si mi-ar trebui 5 genti sa pun toate cartile si caietele laughing.

| UninspiredName a răspuns:

Pai eu as opta pentru geanta da de fapt imi iau un ghiozdan p care l'am avut anul trecut pentru ca imi place f mult.si e desenat de minewinking

| Gosh. a răspuns:

In prima zi imi iau o geanta, dupa aceea ghiozdan.
Geanta este relativ incomoda si nici nu imi incap toate cartile in ea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghiozdanu` rullz big grin