| toxic30l a întrebat:

Pentru fetele de clasa a 11a sau a 12a: mai purtati ghiozdan? sau doar geanta? happy

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Mia una mi-e rusine sa merg cu ghiozdan la scoala. Din clasa a9a merg cu posetahappy Acum trec in clasa a11a. Bafta la scoalahappy

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ghiozdan.Cu cat mai mare cu atat mai bine.Si asa ma imbrac sport mereu si o geanta eleganta la o tinuta sport ar fi aiureaoh go on

| MunecaChucky a răspuns:

Ghiozdan si am trecut in a 12 a e mai comod mai ales ca am multe carti

| butterfly energy a răspuns:

Geanta. dar sa fie destul de incapatoare si la moda... pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntt` Doarr` Inn` Clasaa` a 7-A Sii` Portt` Geantaa`!

`Decii` Maii` Binee` Geantaa`winking!`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masina

| BucuriaVietii a răspuns:

Frumos este ca un elev sa mearag cu ghiozdan la scoala!
Numai pitipoancele merg cu posetuta!
Deci sa nu te intereseze parerea celorlalti.

In al doilea rand, iti deformezi coloana de la geanta, pentru ca ti se lasa umerii pe cand ghiozdanul nu permite o pozitie proasta a coloanei vertebrate!
happy

Numai tarancile poarta genul sport cu poseta!