| leyra a întrebat:

Hi! va luati cu voi in prima zi de scoala ghiozdan/geanta?

pooop

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu, pentru că manualele le-am primit la sârşitul şcolii şi nu voi avea nevoie de nimic, poate îmi voi lua doar o gentuţă mică în care să îmi ţin un caiet şi un pix.

| smile a răspuns:

Eu trec in clasa a 9 a sunt la liceu si imi voi lua deoarece se vor da manualele. succes. funditaaa?happy

| Helvete a răspuns:

Nu. Fiindca nu o sa am nevoie. Imi iau un pix si o foaie, sa notez orarul, in caz ca ni-l spune, dar atat.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Pai. da crying(( ca cica se fac ore din prima zi de scoala. 8-))) ce prostie nu? laughing))) love struckx

| Foxilikkkă a răspuns:

Da.Pentru ca ni se vor da cartile

| G a răspuns:

Imi iau o geanta de umar, imi ajunge pentru un pix, un caiet si eventual o sacosa [daca ne da manualele].big grin

| Didii15 a răspuns:

Geanta...

si la fel tot anul happy

tu?:*

| Asiryx a răspuns:

Pai avand in vedere ca ar trebui sa primim manualele da eu mi-l iau happy

| RossSaid a răspuns:

Nu... poate o gentuta mica... dar categoric farA ghiozdan

| Vlady96 a răspuns:

Geanta pentru manuale sau doar un carnet la mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu eu imi iau o borseta mica (dinaia pe un umar) si un caietel si un pix din a doua zi o sa vin cu geanta

| L0r3na a răspuns:

Cred ca prima data ar trebui sa te interesezi de la alti colegi daca se primesc manualele in prima zi. Daca se primesc, poti sa mergi cu geanta/ghiozdan. Dar daca nu...nu-ti iei nimic:-)

Bafta in noul an scolar:*