| Andruuuuuuuuu a întrebat:

Fetelebatting eyelashes
Ce gen de baiat va place?
CE calitati poate avea un baiat pentru a va fi pe plac?
batting eyelashes
DAu fundita La primul rasp.
Restu folositor si inteligent.
batting eyelashes
:*

Răspuns Câştigător
| delicioasatha a răspuns:

Mie imi plac baietii mai inalti, cam 1.75.bruneti sau sateni inchisi la par.Sa fie frumos. El trebuie sa aiba cat de cat niste cunostinte, sa fie mai nebun.etc.cp:*fundita!laughing

1 răspuns:
| Emeraude a răspuns:

Nu am un etalon, trebuie sa fie pur si simplu o scanteie care sa aprinda focul. Degeaba iti spun eu acum ca imi plac baietii blonzi, cu ochi albastri, cand poate maine m-as intalni cu un brunet cu ochi caprui si mi s-ar pune pata pe el.
Calitati... se descopera pe parcurs.hee hee
Succes, pa-pa!