| anonim_4396 a întrebat:

Voi (mai mult pentru fete, dar pot si baietii raspunde) ce ati zice de un baiat cu urmatoarele calitati:
-amabil(mereu lasa fetele primele sa treaca)
-inteligent(9 si 10 intr-a 7 a)
-frumos(foarte)
-jumatate italian

Defecte:
-ii plac cam mult fetele(sta cam cu toate si se pupa cu toate care ii sar in fata angry )
-este foarte foarte putin grasut(dar cam ca toti)
-ii place cateodata sa se prosteasca

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Comunicarea este de bază!
Pa, pa.

| fluturas a răspuns:

Ii ok, bine nu poti cunoaste o persoana numai dupa cateva calitati si defecte, la calitati e bine, dar nu inseamna ca daca ai 9 si 10 esti inteligent, ok, inveti si iei note mari, dar daca ii pui o problema de logica sau de viata si nu o stie nu inseamna ca este asa inteligent deci nu numai notele conteaza, iar daca este jumatate italian nu inseamna ca are o calitate in plus

la defecte, acum depinde si de varsta lui ca aproape toti baietii se mai prostesc tongue, si ce daca ii putin grasut? foarte foarte putin laughing? ai zis deja ca e frumos, putini au o silueta perfecta, acum ca ii plac cam mult fetele, o sa-i treaca si de fete oh go on

| Mao a răspuns:

Conteaza parerea noastra atat de mult cat conteaza a ta? Sincer, nu cred.

| ArinaMK a răspuns:

90% este baiatul perfect
putem noi(fetele) saal dezvatam de la atata pupat
:*

| mirunaana a răspuns:

Faza cu fetele lasa de doritlaughing. o sa ii fii iubita tu, si inca jumatate din scoalalaughing...defectul asta eclipseaza toate calitatile posibile. avand acest defect calitatile lui sunt = 0(egale cu 0). si este atat de iubaret la 14 anilaughing ce va face la 18? mi-e frica sa ma gandesclaughing

| JustAStar a răspuns:

Primul defect il urasc...restu ca* da sa le lase in pace sa nu se dea la toate, poate ca una il place si sa se gandeasca si el ca nici lui nu i-ar conveni!:-Pbig grin****

| Aniiitthaa a răspuns:

Faza cu fetele nu prea merge trebuie sa se dezobisnuiasca laughing)