| anonim_4396 a întrebat:

Fetele isi tot bat joc de mine iar eu nu le-am facut nimic imi puteti spune de ce ma batjocoresc?

Răspuns Câştigător
| tiaRa12 a răspuns:

Daca esti baiat :cred ca isi bat joc de tine pentru ca te plac, cred /de multe ori sa intampla asa ceva cand baiatul se poarta rau cu fata inseamna ca o place iar cand fata se poarta rau cu baiatul la fel il place
daca esti fata atunci treaba ta big grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Du-te si fa o plangere la directorul scolii, alea sant proaste nu au ce face acasa.

| Wehrmacht a răspuns:

Sunt o gramada de idioti pe lumea asta care fac misto chiar daca nu le-ai facut nimic.De fapt, nici nu este nevoie sa ii cunosti.N-au ce face.
Intreaba-le fata-n fata ce au cu tine.Eu le-as sparge mutra. Daca o persoana nu ti-a facut nimic si nici nu iti ataca vreun drept nu vad de ce ai face asta.

| Kariin a răspuns:

Sunt invidioase pe tine dintr-un anumit motiv.

| Locus a răspuns:

Da sunt baiat