| Andrei199114 a întrebat:

Nu am incredere in mine cu fetele, ce sfaturi imi puteti da?

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pai, ai identificat cauza? Ce te face sa nu ai incredere? Ce indoieli ai? Ti se pare ca nu arati indeajuns de bine din punct de vedere fizic? Ti se pare ca nu esti imbracat bine sau ca nu esti destul de inteligent pentru a purta o discutie? Asta ar fi primul pas. Dupa ce e clar ceea ce te nemultumeste, treci la treaba si indreapta acel lucru. Spre exemplu, daca esti gras, atunci cand vei slabi si vei fi multumit de aspectul tau, vei capata o incredere si o stima de sine mult mai ridicate. Daca nu este, insa, vorba de ceva care poate fi modificat prin actiunea ta proprie, atunci ar fi o idee buna sa apelezi la un psiholog.

| Andreeush a răspuns:

Schimbati atitudinea, comportamentul. Vezi ce te face sa fii asa, in felul asta poti sa schimbi asta.

| SilentRain a răspuns:

Omoar-te da-ti. Foc, bea agheazmã

| Andrei199114 explică (pentru SilentRain):

Mai bine pune mana pe o carte de limba romana.

| Plato a răspuns:

Sa ai, pur si simplu. De ce nu ai avea? Si tu, si ele sunteti oameni. Sau te-ai îndrăgostit de Venus?

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nu știu ce să spun, o dată pierdută încrederea, cu greu o mai capeți înapoi.

| vladorcolac a răspuns:

Iti recomand cartea mea, e in engleza, in format PDF e mai ieftina. Aici ai link-ul catre cartea mea publicata pe Amazon http://swarife.com/3eNX toti care au citit-o au avut sansa sa scape de lipsa de incredere si sa si invete foarte multe idei si metode noi.

| Nicky131 a răspuns:

Salut, nu ai de ce sa nu ai incredere, nu esti cu nimic mai prejos decât o fata, chiar dacă ti se pare "prea frumoasa" merita sa încerci, sansele sunt nedefinite si chiar daca nu reușești cu cineva, treci mai departe, asa o sa reușești să iti găsești fata perfecta pentru tine, o sa vina de la cea la care te astepti cel mai putin!
Sper ca am fost putin de ajutor, salut!