| Alëxa_9778 a întrebat:

Fetelooor! Ceva subiecte interesante de discutie cu iubitulbatting eyelashes? [ Ceva amuzant, sa radem cu pofta amandoi sau ceva care ar trebui discutat, nu stiu]. Voi ce vorbiti de obicei cu prietenulhappy?

4 răspunsuri:
| TaylorSwift a răspuns:

Vorbiti despre intamplari din copilarie jenante si amuzante! o sa radeti cu pofta:*:*:* GARANTAT:*:*:*

| doriiy a răspuns:

Pai nimic interesant :d el nu asculta ce ascult eu asa ca era sa ne certam din chestia asta laughing dupa aia din cauza hi5`ului si a fb`ului laughing pe urma scoala chatterbox pnm nimic interesant laughing incearca sa barfesti cu el xd asta o facem de cateva zile laughing big grin sau adu`i aminte cum v-ati cunoscut si etc; p

| paupaulapaulina a răspuns:

Poi despre ultimele barfe, ne spunem bancuri unu altuia, va puteti juca cu frisca de pe o anumita prajitura...
Fundita happy

PwP kiss

| dreamout a răspuns:

Pai puteti vorbi si despre cel mai nesemnificativ lucru si sa va distratihappy
de exemplu, prietenul meu m`a sunat si mi s-a plans jumatate de ora ca maica-sa a cumparat jaluzele si nu mai are bani sa-i dea.si nu mai are tigari. Cred ca am ras 1 ora dupa aceea.laughing. acum nu mi se mai pare amuzant dar atunci mi s-a parut:d

Vorbiti despre chestii din copilarie sau despre fazele amuzante de la scoalawinking.
succeswinking