| Zozoleparfumath a întrebat:

Fetelor:*! Am si eu o intrebare la voihappy...dupa doua sapatamani de la terminarea menstruatiei aveti o scurgere de secretie vaginala mai abundenta? ma refer la mijloc...adica cu doua sapatamani de cand vi s-a terminat menstruatia si cand mai sunt doua sapatamani pana trebuie sa va vina big grin.Eu am avut un contact sexual in timpul menstruatiei,dar ma durea destul de tare pana ma obisnuiamstraight face,iar dupa ce mi s-a terminat menstruatia durerea inca a persistatsilly,mai nou de cateva zile am o secretie vaginala mai abundentahee hee nu imi amintesc daca lunile trecute la mijlocul perioadei a fost asa,insa acum am si cateva mancarimi dar cumva la intrare in vagin,m-am gandit ca se poate vindeca dupa durerile de atunci de la contactul sexual,pentru ca daca apas catodata mai am acea durere. Imi raspunde si mie cineva va rog? dau funditabig grin promit:* Va multumescbig grin:* si va rog .fara sa radetisad

1 răspuns:
| Camelisa a răspuns:

In primul rand, problema ta nu e deloc un subiect de ras draga mea.Si in a doilea rand cred ca ar trebui sa mergi la un doctor,ar fi cel mai indincat,cum spune si situ noi putem doar sa ne dam cu prerea despre problemele persoanelor,cum spuneam cel mai bine este sa mergi la un medic ginecolog,FARA RUSINE, asta e ceva normal doar de aia sunt doctori, si el cu siguranta v.a sti exact ceea ce se intampla cu tine.Nu mai pierde timpu!