| dulshe a întrebat:

Fetelor...cand cineva va cere sa va combinati cu el, iar voi nu vreti pentru ca nu va place de el dar nici nu vreti sa il raniti ce ii ziceti?

Răspuns Câştigător
| Shift a răspuns:

„Scuze, dar nu am timp pentru un iubit."
„Imi pare rau, dar nu esti genul meu. Putem ramane prieteni daca vrei. happy"
„Stii...de fapt nu caut un prieten chiar acum. "
„Imi esti simpatic, dar nu te pot vedea mai mult decat un frate."
„Scuze, dar am prieten."-nu trebuie neaparat sa ai.winking
„Uite care e faza...nu sunt pregatita pentru o relatie chiar acum..."

Altele, acum pe moment, nu mai imi vin in minte.big grin

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îmi pare rău dar am pe cineva cu care mă înțeleg foarte bine.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Ii zic ca sunt pe inverslaughing
Glumesctongue
Ii zic ca sunt mult prea imatura pentru o relatie. Ceea ce e perfect adevaratoh go on
Deci nici macar nu il minttongue

| Elena1234456 a răspuns:

Ii spun in fata happy - adevarul doare, dar este cea mai eficienta reteta, decat sa il mint.

| monyk a răspuns:

Buna, ii spun sincer ca nu poate fi o relatie de iubire intre noi, eventual sa ramanem amici; decat sa folosesc diferite minciuni sau tactici, mai bine ii spun direct ca nu se poate, desigur fara jigniri, ii propui sa fie amicul tau si va intelege el; eventual poti minti ca iubeste sau ai pe cineva desi nu ar trebui sa minti, sau ii spui ca nu esti pregatita inca pentru. o relatie, ca mai ai timp...etc.

| juniper a răspuns:

Ca e mai bine sa ramanem doar prieteni.

| nobody_9468 a răspuns:

Am prieten...si il iubescwinking

Bafta.

| Evaa a răspuns:

Ii zic ca eu nu simt nimic pentru el si putem sa ramanem doar amici, nimic mai mult

| Aiurita a răspuns:

Pai i-as zice frumusel ca nu`mi place de el big grin. Cam asa ceva :
"Stii esti de treaba, dar nu cred ca esti genul meu, dar daca vrei putem fi amici. "
Daca vrea intelege si daca nu, c`est la vie thinking Nu te poate obliga sa stai cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt pregatita pentru o relatie acum si nici nu te cunosc prea bine.