| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, cand vedeti un baiat dragut pe strada la ce va uitati prima data?
eu am observat ca multe fete se uita mai mult in partea de jos si la funduletzlaughing
e adevarat fetelor?laughing
spuneti si voi odata in viata voastra adevarul big grin
pa pa

Răspuns Câştigător
| Sabinutza16 a răspuns:

Asa e nah tongue ce sa facem avem si noi "decaderile " noastre. Normal ca ne place (ca si baietilor) daca un baiat arata bine laughing si nah are funduletz...tongue Oricum astea sunt numai chesti care fac parte din gen: "coperta" si poate sa arate tipu oricat de bine daca e mitocan! Cam asta ehappy

4 răspunsuri:
| DyaElla a răspuns:

rolling on the floor JALNIC! rolling on the floor
Eu, prima data ma uit la ochi... apoi la buze si la maini... uneori si la incaltaminte. Astfel imi dau seama ce persoana ewinking

| YllyLoveCrazy a răspuns:

Eu prima data ma uit la ochi si la par...Dar de multe ori il iau de sus pana joslaughing...Cam atat!hee hee

| Goguletzu a răspuns:

Wrong idea!

| helenqw a răspuns:

Nu, inaltime, par, dinti si maini