| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ce părere aveţi de băieţii care stau cu pantalonii mai jos şi cu boxerii la vedere? Dar vouă băieţi vă place să staţi aşa? Mie unul îmi place să stau cu pantalonii în vine ca să mi se vadă boxerii

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Blee

| SilentRain a răspuns:

Patetic, dar e problema lor daca le place asa

| FreddieM a răspuns:

Slabut. Eu ii trag in jos pe vine si nu port boxeri.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu momentan stau doar in chiloti si e ok.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

În chiloţi stai în casă, dar pe stradă?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Well, depinde unde ma duc si ce inseamna decenta acolo. La interview, pot fi si 50 grade afara, costum full. In oras, depinde in ce zona si ce vreau. Vreau sa fiu bagat in seama? Blugi, tricou basic, adidasi. Vreau sa ma urasca toti? Costum si ceas negru ca noaptea si mers de CEO. Merg pe plaja? Tot iau haine complete ca sunt oribil la bustul gol si am un par pe picioare de v0mit eu de-l vad.