| Miruna0909 a întrebat:

Ce credeti despre baietii aia care isi poarta parul lung, cu pantalonii lasati in jos si cu chilotii la vedere nespalati de aproape o saptamana? Roakeri de aia cu skateboard? Vă place acest tip de baieti? Ce parere aveti

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" NuMăCunoștiDeloc: cu chilotii la vedere nespalati de aproape o saptamana...Vă place acest tip de baieti?"

ca să știi durata nespălării lenjeriei trebuie să fi familiarizată cu așa ceva. Chiar ești?

| pufulescu0o a răspuns:

Nu imi plac in general baietii.
Cei despre care scrii tu par mai degraba hippie decat rockeri si nu este prima oara cand moda asta se manifesta prin societate, murdar drogat si cu parul cat mai lung.

| Strutzy a răspuns:

Or fi hipioti! E ok atata timp cat nu se aseaza langa tine la cinema.