| Mihai87 a întrebat:

Fetelor,ce parere aveti despre barbatii urati? Sunt niste potentiali iubiti pentru voi sau puneti pe primul loc fizicul? Eu am fost febletea multor femei, deci sunt frumos!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În general, când te cunoști online cu cineva pe care ajungi să îl apreciezi, poate nu îți sare în ochi fizicul pe care nu ai de unde să îl cunoști cu adevărat.

Dar în realitate nu e așa. Nu suntem sapiosexuali, ca să facem sex doar cu inteligența sau cu personalitatea.
Contează și aspectul. Prima dată rare șanse să bagi pe cineva în seamă dacă e urât. Mai ales dacă judeci mai superficial. Contează și fizicul pentru că prin el atragi la prima impresie.
Și mai ales, nu trebuie să îți fie rușine cu cel pe care îl iubești. Mai ales dacă îți pasă de părerea celor din jur.

| baddgirl a răspuns:

Hey
Frumusetea fizica e trecatoare.Eu una prefer un baiat comun,dar care sa aiba ceva in cap. Faptul ca tu zici ca esti frumos,nu impresioneaza pe nimeni,mai ales daca esti genul de barbat Narcis. Daca esti si frumos si stii cum sa-ti folosesti creierul,bravo tie.
Fetele din ziua de azi cauta baieti normali,fara figuri pe cap, care sa le aprecieze si sa le iubeasca.Un cuplu perfect nu este format din cei mai frumosi oameni de pe pamant, ci din doi oameni care se inteleg destul de bine pe toate laturile, pentru ca perfectiunea intr-o relatie este mai mult un mit decat o realitate.
Un baiat poate fi vazut urat prin ochii altora, dar frumos prin ochii persoanei iubite si pana la urma urmei gusturile difera de la om la om si este mai bine sa evitam catalogarile de "urat" sau "frumos" happy

| Mihai87 explică (pentru baddgirl):

Nu am fost acceptat in niciun grup din cauza caracterului meu dar succes la femei am avut! Pana si pe facebook mi-au trimis cereri de prietenie cateva fete si intr-un final au recunoscut ca mi-au trimis cereri pentru ca ma placeau! Asa ca trebuie sa-mi schimb atitudinea daca vreau sa am prieteni!

| baddgirl a răspuns (pentru Mihai87):

Pai si daca stii care e problema, pune mana si remediaz-o tongue
Fa cateva schimbari in atitudinea ta, si o sa fie bine pe viitor happy

| Rebekka97 a răspuns:

Sa fii sanatos daca esti frumos.Acum vrei sa-ti etalezi frumusetea pe TPU?laughingCa sa-ti raspund la intrebare pentru mine e bai bine sa fii cu un baiat normal decat cu unu frumos dar care sa nu uite niciodata sa-mi aminteasca cat de minunat e el si ca vezi Doamne toate's moarte dupa el.Am avut de-a face cu specimene d'astea si-s f. enervante.Cu alte cuvinte mai bine urat si de gasca decat frumos si ingamfat. Sper ca te-am ajutat.:*

| Mihai87 explică (pentru Rebekka97):

Din pacate frumusetea nu m-a ajutat cu nimic, nu ma accepta nimeni in niciun grup pentru ca ei spun ca am un caracter urat! Ce ma sfatuiesti sa fac? Cunosc un baiat care are multi prieteni desi e urat cu spume! Chiar fosta mea prietena a spus ca nu l-ar lua acasa!

| Rebekka97 a răspuns (pentru Mihai87):

laughingPăi poate au dreptate.Eu nu te cunosc si nu pot sa-mi dau cu parerea.Lasa-mi id-ul tau pe privat si poate te sfatuiesc mai bine pe messwinking

| Mihai87 explică (pentru Rebekka97):

Viborg.andrei

| Mihai87 explică (pentru Rebekka97):

Viborg Andrei cu punct intre ele

| Mihai87 explică (pentru Rebekka97):

Viborg.andrei,asta e id-ul, ti-am dat un id pe care nu-l folosesc prea des